
Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,
Życzymy Państwu pięknej Wielkanocy,
pełnej odrodzenia i światła.
Niech proces docierania do prawdy o sobie i innych,
który towarzyszy Państwa codziennej pracy,
w te Święta przyniesie owoce w postaci
głębokiego, osobistego spokoju
i poczucia sensu.
Wszystkiego dobrego!
Zarząd PTP ISTDP