Wesołych Świąt!



Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,

Życzymy Państwu pięknej Wielkanocy,
pełnej odrodzenia i światła.
Niech proces docierania do prawdy o sobie i innych,
który towarzyszy Państwa codziennej pracy,
w te Święta przyniesie owoce w postaci
głębokiego, osobistego spokoju
i poczucia sensu.

Wszystkiego dobrego!
Zarząd PTP ISTDP